Digital oppstartskaffe om Markedsundersøkelser - 20. mai (Fullbooket)

Før man investerer både tid, krefter og penger i et produkt er det lurt i å bli kjent med hva markedet sier. Onsdag 20. mai kommer Sissel Medby for å gi en innføring i markedsundersøkelser. Hvordan bør de gjennomføres? Hva skal man spørre om og hvordan bruke informasjonen man får tak i? Sissel Medby har 25 års erfaring med å jobbe med strategi og markedsundersøkelser, både som gründer og som ansatt i et markedsanalyseinstitutt.

Sissel Medby har 25 års erfaring med å jobbe med strategi og markedsundersøkelser, både som gründer og som ansatt i et markedsanalyseinstitutt.


Om digital oppstartskaffe:
Før nedstengingen satte Etablerersenteret Skape og Validé Jæren i gang Oppstartskaffe i Høghuset på Bryne. Her skulle formålet være å samle folk som snuser på entreprenørskap for en uformell og lavterskel prat med fokus på kompetanseheving, dialog og nettverksbygging.

Da vi ikke kan gjennomføre de fysiske møtene for tiden har vi startet opp en serie av Digital oppstartskaffe. I de spesielle omstendighetene vi befinner oss i anser vi det desto viktigere å skape digitale møterom. Derfor legger vi nå opp til ett møte annenhver onsdag fra kl. 09.00-10.00 til utgangen av juni.

NB: Arrangementet er gratis, men med påmelding. Gjennomføring skjer via Microsoft Teams, og link til møtet sendes ut tirsdag 5. mai etter påmeldingsfristens utløp kl. 12.

Meld deg på i Eventbrite via denne linken: https://www.eventbrite.com/e/markedsunderskelser-digital-oppstartskaffe-tickets-104309622890?aff=erelexpmlt