Skape.no - etablerersenteret for Rogaland
Search
Search form shade

Sosiale Medier - 24. april 2012 (Vikeså)

Sted
: Heradshuset, Vikeså / Bjerkreim kommune
Dato
: tirsdag 24 april 2012 : Klokken 17:00 - 21:00
Hvordan kan man som etablerer nyttiggjøre seg bruk av sosiale medier som Facebook, LinkedIn, YouTube og Twitter. Det har skjedd en digital revolusjon de seneste årene med hensyn til nye metoder for å bygge nettverk, og det er viktig for bedrifter å se på hvilke muligheter som finnes for å følge med i utviklingen.

På kurset vil vi se på hvordan man som etablerer og bedrift kan utnytte mulighetene som finnes ved å bruke sosiale medier slik som Facebook, LinkedIn, YouTube og Twitter.

 

Omfang: 4 timer
Egenandel: 300 kroner
Sted: Heradshuset, Vikeså / Bjerkreim kommune


Kursholder: Kathrine Jølle Wathne, post@kathrine.no (holdes i samarbeid med Vaardal-Lunde AS)


For deltakere som er registrert som arbeidssøker eller er i yrkesmessig attføring hos NAV gjelder egne satser for egenandel.

 

NB! Vennligst merk at påmeldingen er bindende! Dersom du ikke kan delta påmeldt kurs, vennligst gi beskjed.


Påmeldingsskjema
 
Bottomline